Od září máme pro malé dámy i pány otevřen jezdecký kroužek. 

Komu je určen? 
Dětem od 8 do 15 let věku, v případě tělesné vyspělosti i mladším. Maximální počet dětí v kroužku je 10.  
 
Kdy a kde probíhá?
Každou středu od 15 do 18 hodin v zámecké konírně Veltrusy.
 
O čem bude?
V první řadě o seznámení dětí s koňmi, jejich potřebami, jejich chováním a péčí o ně i jejich výstroj. V druhé řadě o seznámení se s jezdectvím ať už hobby nebo sportovním. 
POZOR! nejedná se o jezdecký oddíl! Děti hrají celoroční hru, ve které plní různé úkoly, učí se sestavovat výstroj a osvojují si základy péče o koně. Kroužek není určen dětem, které chtějí pouze jezdit, od toho jsou jezdecké školy. My se snažíme dětem ukázat, že jezdectví není jen ježdění a kůň není kolo, které se po použití odloží do garáže.
 
Co na sebe?
Pohodlné sportovní oblečení (legíny, boty s hladkou podrážkou, tričko s dlouhým rukávem, podle počasí nepromokavou bundu, rukavice, gumáky). Víme, jak je jezdecké vybavení pro děti finančně náročné a tak můžeme do začátků poskytnout zapůjčení helmiček, bez kterých to prostě nejde, případně nabízíme možnost odkoupit dětské rajtky v různých velikostech za velmi příjemné ceny. Rodiče, počítejte s tím, že děti budou trávit většinu času na čerstvém vzduchu a do zázemí konírny se uchýlíme jen v případě špatného počasí.
 
Přihláška a cena?
Na první setkání se prosím nahlašte sms na tel. 725137017, papírové přihlášky obdržíte na místě. Kroužkovné činí 2500,- Kč/ pololetí/dítě
 
 
Těšíme se na vás! Pozor zbývá pouze několik volných míst!