Pojďte jezdit jako dámy opět mezinárodně

06.03.2018 21:20

Další seminář se zahraniční lektorkou, tentokrát vedený paní Nadyou Brown, rozhodčí a trenérkou jízdy v dámském sedle delegovanou SSA, bude tradičně složen ze dvou částí, teoretické a individuálních lekcí a je určen všem dámám, které to myslí s dámským sedlem vážně. 

Proběhne o víkendu 5. - 6. 5. 2018 v Terezíně a navazovat na něj budou jednodenní závody v areálu zámeckého parku Veltrusy.

 

Maximální počet účastnic s vlastním koněm je osm. Počet posluchaček neni omezen. Ve vyjímečných případech je možnost zapůjčení školního koně. Lekce budou překládány tak aby i diváci měli možnost se vzdělávat.
Seminář i lekce budou probíhat v jezdecké hale v Terezíně, která nabízí perfektní zázemí pro jezdkyně i diváky vč. profesionálního ozvučení. Ustájení koní a ubytování je v těsné blízkosti haly, stravování zajištěno formou polo nebo plné penze v místních restauračních zařízeních.

Ceny semináře jsou stanoveny takto:
*Víkendový seminář s vlastním koněm 5200,-  v ceně jsou zahrnuty lekce s Nadyou Brown, nájem haly, tlumočnice, ustájení koně a ubytování dámy od pátku do neděle. Boxy vybavené slámou a senem.
*Víkendový seminář se školním koněm 4000,- Kč  v ceně jsou zahrnuty lekce s Nadyou Brown, nájem koně, nájem haly, tlumočnice, ubytování dámy od pátku do neděle.
*Víkendový seminář pro dámy bez koně 1600,- Kč vč. ubytování od pátku do neděle

*Jednodenní seminář pro dámy s vlastním koněm 2500,- v ceně jsou zahrnuty lekce s Nadyou Brown, nájem haly, tlumočnice, venkovní paddock pro koně 
*Sobotní seminář pro dámy bez koně (vstup na lekce) 500,- Kč

*Sobotní seminář pro dámy bez koně (vstup na lekce a teorii) 800,- Kč
*Nedělní seminář pro dámy bez koně (vstup na lekce) 500,- Kč

Přihlášky s informací o stupni pokročilosti jezdkyně a koně zasílejte na email info@damyvsedle.cz nejpozději do 14. 4.2018 společně s účastnickým poplatkem ve výši 2000,- Kč(účastnice s koněm) nebo 500,- Kč (účastnice bez koně) na účet spolku Dámy v sedle, vedený u FIO Banky: 2400600346/2010 Pro všechny dámy platí stejný systém jako při rezervaci boxu na MČR, přihláška je registrována a místo rezervované po přijetí poplatku. Přijetí platby bude potvrzeno na váš email společně s podrobnostmi k organizaci příjezdu do Terezína. Těšíme se na vás, vaše Dámy v sedle Emotikona smile