Pojďte jezdit jako dámy opět mezinárodně ZRUŠENO!

19.02.2020 21:20

Další seminář se zahraniční lektorkou, tentokrát vedený paní Janet Senior, rozhodčí a trenérkou jízdy v dámském sedle delegovanou SSA, bude tradičně složen ze dvou částí, teoretické a individuálních lekcí a je určen všem dámám, které to myslí s dámským sedlem vážně.

Proběhne v termínu 29-30.5.2020 v Terezíně a navazovat na něj budou jednodenní závody v areálu zámeckého parku Veltrusy.

Maximální počet účastnic s vlastním koněm je osm. Počet posluchaček není omezen. Ve výjimečných případech je možnost zapůjčení školního koně. Lekce budou překládány tak aby i diváci měli možnost se vzdělávat.
Seminář i lekce budou probíhat v jezdecké hale v Terezíně, která nabízí perfektní zázemí pro jezdkyně i diváky. Ustájení koní a ubytování je v těsné blízkosti haly, stravování zajištěno formou polo nebo plné penze v místních restauračních zařízeních.

Ceny semináře jsou stanoveny takto:
*Dvoudenní seminář s vlastním koněm 4500,- v ceně jsou zahrnuty lekce s Janet Senior, nájem haly, tlumočnice. Boxy a ubytování se hradí zvlášť na základě objednávky.
*Jednodenní seminář se školním koněm 3000,- Kč v ceně jsou zahrnuty lekce s Janet Senior, nájem koně, nájem haly, tlumočnice. Ubytování se hradí zvlášť na základě objednávky.
*Jednodenní seminář s vlastním koněm 2500,- v ceně jsou zahrnuty lekce s Janet Senior, nájem haly, tlumočnice. Boxy a ubytování se hradí zvlášť na základě objednávky.
*Jednodenní seminář pro dámy bez koně 1000,- Kč

Přihlášky s informací o stupni pokročilosti jezdkyně a koně zasílejte na email info@damyvsedle.cz nejpozději do 15. 5.2020 společně s účastnickým poplatkem ve výši 2000,- Kč (účastnice s koněm) nebo 500,- Kč (účastnice bez koně) na účet spolku Dámy v sedle, vedený u FIO Banky: 2400600346/2010. Pro všechny dámy platí stejný systém jako při rezervaci boxu na MČR, přihláška je registrována a místo rezervované po přijetí poplatku. Přijetí platby bude potvrzeno na váš email společně s podrobnostmi k organizaci příjezdu do Terezína. Těšíme se na vás, vaše Dámy v sedle :-)