Jezdecký kroužek pro děti

20.08.2019 09:45

Jelikož se nám množí dotazy ze stran rodičů, zda budeme otvírat ve školním roce 2019/2020 jezdecký kroužek, zde jsou podrobné informace. První setkání proběhne 4. 9. 2019 v 15 hod v areálu konírny, kroužek jako takový začne v týdnu od 9. 9. 2019

Komu je určen? 
Dětem od 8 do 15 let věku, v případě tělesné vyspělosti i mladším. Maximální počet dětí v kroužku je 10. Kroužek není vhodný pro děti trpící alergií na pyl, prach, zvířecí srst či fobií ze psů či koček.
 
Kdy a kde probíhá?
Každé pondělí od 15 do 18 hodin v zámecké konírně Veltrusy. 
O čem bude?
V první řadě o seznámení dětí s koňmi, jejich potřebami, jejich chováním a péčí o ně i jejich výstroj. V druhé řadě o seznámení se s jezdectvím ať už hobby nebo sportovním. POZOR! nejedná se o jezdecký oddíl! 
 
Co na sebe?
Pohodlné sportovní oblečení (legíny, boty s hladkou podrážkou, tričko s dlouhým rukávem, podle počasí nepromokavou bundu, rukavice, gumáky). Víme, jak je jezdecké vybavení pro děti finančně náročné a tak můžeme do začátků poskytnout zapůjčení helmiček, bez kterých to prostě nejde, případně nabízíme možnost odkoupit dětské rajtky v různých velikostech za velmi příjemné ceny. Rodiče, počítejte s tím, že děti budou trávit většinu času na čerstvém vzduchu a do zázemí konírny se uchýlíme jen v případě špatného počasí. 
 
Přihláška a cena?
Na první setkání se prosím nahlašte sms na tel. 725137017, papírové přihlášky obdržíte na místě. Kroužkovné činí 2500,- Kč/ pololetí/dítě, splatné na prvním setkání v hotovosti.
 
 
Těšíme se na vás! Pozor zbývá pouze několik volných míst!