Kdo je kdo

Lucie Hřebejková (*1982)

Zakladatelka a do roku 2016 předsedkyně sdružení. Vystudovala SZeŠ v Táboře, obor chovatel koní. Dámskému ježdění se věnuje od roku 2001. Můžete ji vidět v sedle vlastních koní, ale také na plemenných hřebcích ze zemského hřebčince Písek, se kterým Lucka aktivně několik let spolupracovala....

Karolína Fränkelová (*1979)

Zakladatelka a od roku 2016 předseda spolku. V civilu pracuje ve společnosti Kerberos name. Dámskému sedlu propadla již dávno, aktivní jezdkyní je však od roku 2003. První zkušenosti v DS sbírala pod vedením L. Vojtíškové v Táboře. Karolína nyní působí v Zámecké konírně Veltrusy, kam si můžete...

Monika Krausová (*1970)

Členka výkonného výboru spolku. Jediná akreditovaná rozhodčí pro jízdu v dámském sedle v ČR.

Ivana Nováková (*1972)

Bydlí v Českých Budějovicích, ale pochází z Bošilce u Veselí nad Lužnicí, kde má také u rodičů ustájeny všechny své koně - Ines, Čika, Lotara a Heryho. Má ráda rychlá auta, motorky, koně a rockovou hudbu.

Lucie Pešková (*1992)

LUcka na koni jezdí už od svých 10-ti let a k ježdění v dámském sedle se dostala u Alice Machové ve svých 14 letech. Závodit v dámském sedle začala v sedle koně Gram, který se stal velmi úspoěšným ve skokových soutěžích. Nyní Lucku můžete potkat v sedle španělského hřebce Lotera.

Alena Kašparová

Alena Kašparová patří k těm, které svou první zkušenost s dámskými sedli zažily na koních Karolíny Fränkelové. Dnes vlastní plnokrevného hřebce Rodea, se kterým naše sdružení úspěšne reprezentuje. Ztvárnila Lady Godivu na výstavě Koně v akci 2012.

Pavla Placáková

  Pavla je několikanásobná mistryně ČR ve skocích v DS. Pochází od Příbrami a v dámském sedle jste ji mohli vidět na koních Lagan a Dajána 8. Nyní startuje v dámských soutěžích s klisnami Britney a Florida.  

Veronika Kalendová

Veronika je naší členkou od roku 2010, kdy s námi začala jezdit na akce a fungovala jako podkoní, pomocnice či čtenář úloh. Postupem času začala jezdit v dámském sedle na kurzech a dnes je již šťastnou majitelkou vlastního dámského sedla. Byla také moderátorkou šestého MČR DS v Písku. Veroniku...

Ivana Seifertová

Ivana je členka výkonného výboru, opravdová dáma, která nás doprovází na různých akcích jako moderátorka či účinkující. První zkušenosti v dámském sedle získávala na hřbetě Fabiana Van de Pluum. Díky svému nadšení pro věc je schopná zjistit a zajistit kde co, včetně sponzorských darů.

Simona Fränkelová (*1992)

Simča jezdí na koni od dvanácti let. V dámském sedle od svých patnácti, kdy poprvé startovala na MČR v doprovodných soutěžích. Jejím koňským partnerem je fríský hřebec Fabian van de Pluum se kterým úspěšně reprezentuje sdružení na soutěžích i přehlídkách.